NOVINKY A BLOG

www.businessraise.cz

Králík v rádiu je unikátní koncept spojení kavárny, restaurace a dětské herny s chůvou. Unikátnost tohoto konceptu spočívá v tom, že po celou otvírací dobu je v herně přítomna chůva, které je možné svěřit své dítě. To si tak může hrát a je o něj postaráno. Rodiče si mezitím mohou vychutnat kvalitní jídlo či dobrou kávu, pobavit se v klidu s přáteli nebo si vyřídit své pracovní schůzky a povinnosti. Vše je doplněno skvělou kávou, vynikající domácí fresh kuchyní a stylovým retro nábytkem (EXPO 1958).

Společnost poptává financování ve výši 2 miliony korun českých (s možností navýšení na 3 miliony v rámci doby pro úpis konvertibilních dluhopisů) pro pokrytí nákladů na založení a start nové pobočky v Praze. Jako protihodnota pro investory budou společností vydány konvertibilní dluhopisy (více informací o konvertibilních dluhopisech Dluhopis KRÁLÍK V RÁDIU 22/8,00 naleznete v detailu projektu). (Zobrazit více>>>)

Aktuálně:
25.09.2017:  Na webovém portále známého (nejen) investorského časopisu Forbes byl zveřejněn článek o konceptu Králík v rádiu (přejít na článek na www.forbes.cz)

Jedná se o minipivovar Královského řádu Moravských rytířů - Pivovar Venuše Havířov. Emitent vydává dluhopisy za účelem navýšení kapacity a modernizace výroby. Požadovaná investice je 700 000 Kč. 

Dluhopisy mají splatnost 3 roky, fixní roční úroková míra je 10,00 % a výnosy jsou vypláceny čtvrtletně. Emitent rovněž nabízí zajímavé bonusy k investicím již od 10 000 Kč. Emise byla v plné výši upsána k 28.6.2017. (Zobrazit více>>>)

Novinka v nabídce emitentů dluhopisů 

Emitent pod značkou BUSINESS PLACE nabízí svým klientům z řad menších a středních podnikatelů a firem své služby v oblasti komplexního firemního poradenství a podpory podnikání. V nedávné době byla nabídka služeb rozšířena o krizový management. Dluhopisy mají splatnost 5 let a emitent nabízí fixní úrokovou míru 6,5 % ročně s kvartální výplatou úroků a dále je mezi držitele dluhopisů rozdělováno 20% ze zisku. (Zobrazit více>>> 

Společnost TINY - CZ s.r.o. je zakázkovou truhlárnou s dlouholetou tradicí. Společnost vydává korporátní dluhopisy za účelem rozvoje svého podnikání. Emise byla ke dni 30.5.2017 upsána v maximální výši 3.000.000 Kč. (Zobrazit více>>>)

Dluhopis YARIS 20/6,10 a Dluhopis YARIS 22/7,50, dluhopisy s měsíční výplatou výnosů

Novinka v nabídce emitentů dluhopisů

Emitent vydává tyto korporátní dluhopisy za účelem rozvoje své podnikatelské činnosti. Jedná se zejména o rozšíření svého úvěrového portfolia v oblasti úvěrů zajištěných nemovitostmi a do nákupu zajímavých nemovitostí a pohledávek. Splatnost dluhopisů je 3 a 5 let, úrokové míry 6,10 % p.a. a 7,50 % p.a. Výplata úroků probíhá každý měsíc. Úpis možný od 25.3.2017. 

Další novinky a blog

09.02.2017 13:00  U emise Dluhopis TINY-CZ 21/10,00 rozhodl emitent v souladu s emisními podmínkami o                                  navýšení plánované celkové nominální hodnoty emise na 3 miliony korun českých.

04.08.2016 14:05  Jak dělíme dluhopisy

01.08.2016 10:00  Portfolio našich služeb rozšiřujeme o inzerci firemních dluhopisů


Máte zajímavý projekt a potřebujete finance na rozjezd nebo rozšíření?

Kontaktujte nás a rádi Vám pomůžeme. Rovněž můžete využít kontaktního formuláře pro odeslání Vaší zprávy.