Králík v rádiu

Koncept rodinné kavárny a restaurace s dětskou hernou a chůvou

- Equity crowdfinding -

Koncept Králík v rádiu: Detail projektu a konvertibilní dluhopisyDotazy a kontakt na emitenta

Králík v rádiu

Králík v rádiu je unikátní koncept spojení kavárny, restaurace a dětské herny s chůvou. Kaváren a restaurací s dětským koutkem přibývá, nicméně pojetí Králíka v rádiu je poněkud odlišné a unikátní. Hlavní rozdíl je ten, že po celou otvírací dobu je v herně přítomna chůva, které je možné svěřit své dítě. To si tak může hrát a je o něj postaráno. Rodiče si mezitím mohou vychutnat kvalitní jídlo či dobrou kávu, pobavit se v klidu s přáteli nebo si vyřídit své pracovní povinnosti. Chůvy si s dětmi nejen hrají a starají se o ně, ale není pro ně problém je ani nakrmit nebo přebalit.

V herně také chůvy dle rozvrhu pořádají různé tematické akce pro děti (zpívánky, výtvarná výchova, promítání pohádek - diapozitivů se čtenou pohádkou apod.). V herně je dbáno na rozvoj schopností, dovedností a motoriky u dětí, nenajdete v ní tedy "high-tech samohrající si" hračky. Herna je od kavárny formálně oddělena (prosklenými dveřmi s ochrannou tvrzenou fólií, resp. posuvnými prodyšnými panely) ale pokud to rodičům vyhovuje, mohou se děti pohybovat mezi hernou a kavárnou. Rodiče také samozřejmě mohou jít do herny s dětmi a vzít s sebou pro sebe i děti nápoje a občerstvení, což se většinou u konkurenčních podniků a dětských koutků nesmí. Rodiče tak mají děti pod kontrolou a přímo v herně si mohou při kávě popovídat s přáteli.

V Králíkovi je rovněž možné za poplatek potomka svěřit chůvě (na max. 3 hodiny) a odejít si zařídit nezbytné pochůzky (úřady, nákupy, kadeřnictví či jiné služby). Herna je primárně určena dětem od narození po předškolní věk (cca do 6 let).

Krom různých variant kávy nabízí podnik také polední a snídaňové (palačinky, omelety) menu a po celý den kvalitní "fresh" kuchyni. Jídla jsou připravována denně čerstvá, z čerstvých a kvalitních surovin, bez použití polotovarů, ztužených tuků, umělých dochucovadel nebo náhražek. Rovněž jsou v nabídce vegetariánská jídla a jídla bez lepku či laktózy. Většina jídel je vhodných i pro děti a je možné upravit recepturu dle přání zákazníka (bezlepek apod.).  Dále jsou v nabídce bio mošty, domácí limonády, domácí čaje, smooties a výborné domácí dezerty (rovněž i bezlepkové varianty). Zelenina i ovoce pochází od pěstitelů z Moravy.

V Králíkovi je možné také pořádat soukromé akce, jako jsou oslavy narozenin apod., pro tento případ je k dispozici salonek.

Kavárna je vybavena zrenovovaným stylovým retro nábytkem z období "Brusel". V dětské herně je mimo jiné stylový nábytek vyrobený z kvalitně obroušených a opracovaných dřevěných palet.

Stávající pobočka Králíka v rádiu se nachází na adrese Křižíkova 65, 186 00 Praha 8 Karlín, prezentaci Králíka v rádiu rovněž naleznete na internetové adrese www.kralikvradiu.cz.

Aktuálně:

25.9.2017:  Na webovém portále známého (nejen) investorského časopisu Forbes byl zveřejněn článek o konceptu Králík v rádiu (přejít na článek)

Cíle projektu a investice

Cílem projektu je vytvořit síť konceptu Králík v rádiu a pomoci tak uspokojit poptávku na trhu po "baby-friendly" kavárnách a restauracích s kvalitní domácí kuchyní. Za prostředky získané od investorů bude otevřena nová pobočka, v horizontu 18 - 24 měsíců se rovněž počítá se spuštěním franšízingu.

Společnost poptává financování ve výši 2 miliony korun českých (s možností navýšení na 3 miliony v rámci doby pro úpis konvertibilních dluhopisů) pro pokrytí nákladů na založení a start nové pobočky v Praze. Jako protihodnota pro investory budou společností vydány konvertibilní dluhopisy (více informací o konvertibilních dluhopisech Dluhopis KRÁLÍK V RÁDIU 22/8,00 naleznete níže). 

Podrobnější popis podnikatelského záměru naleznete v níže přiloženém podnikatelském plánu.

Jakým způsobem probíhá investice do projektu?

  • Vyplníte a odešlete objednávkový formulář, který naleznete níže na této stránce
  • Na Vámi uvedený email obdržíte (zpravidla nejpozději následující pracovní den) předvyplněnou Žádost o úpis dluhopisů, případně Vás budeme kontaktovat k doplnění či upřesnění informací
  • Žádost vytisknete, podepíšete a naskenovanou (případně kvalitně vyfocenou) zašlete zpět, zároveň Vás provedeme procesem identifikace klienta ve smyslu zákona AML ( 253/2008 Sb., o některých opatřeních proti legalizaci výnosů z trestné činnosti a financování terorismu), kdy bude třeba provést Vaši identifikaci a ověřit vlastnictví bankovního účtu
  • Provedete platbu emisní ceny dluhopisů na platební účet provozovan Pelikán & Partners s.r.o., poskytovatelem platebních služeb malého rozsahu registrovaným u ČNB
  • V případě, že se podaří do 30.12.2017 zainvestovat požadovanou sumu (min. 2 miliony korun českých), případně emitent přijme financování v nižší hodnotě, budete kontaktování se Smlouvou u úpisu dluhopisů Dluhopis KRÁLÍK V RÁDIU 22/8,00 a následně obdržíte poštou konvertibilní dluhopisy ve Vámi upsané hodnotě. V případě, že se projekt podaří zainvestovat dříve, může emitent rozhodnout o dřívějším datu emise.
  • V případě, že se nepodaří zainvestovat požadovanou sumu do 30.12.2017 a emitent nepřijme financování v nižší hodnotě, budou veškeré finanční prostředky bez zbytečného odkladu navráceny zpět investorům

Návrh / realizace interiéru: Ivana Šustrová - DESIGNIST, Foto: Tomáš Dittrich

Konvertibilní dluhopisy Dluhopis KRÁLÍK V RÁDIU 22/8,00

Hlavní devizou konvertibilních dluhopisů je možnost investora se rozhodnout, zda si v okamžik konečné splatnosti dluhopisu nechá vyplatit zpět jistinu, anebo tuto jistinu smění za podíl ve společnosti za předem daných podmínek a dle předem daného poměru, který je specifikován v emisních podmínkách.

Datem emise dluhopisu je 31.12.2017, případně dřívější den z rozhodnutí emitenta, pokud se podaří celou emisi upsat dříve. Splatnost dluhopisu je 5 let (dnem konečné splatnosti dluhopisu je 31.12.2022). Úroková míra je 8,00 % p.a. a výplata úroků probíhá jedenkrát ročně, vždy k 31.12. daného kalendářního roku (počínaje 31.12.2018).

Emisní podmínky Dluhopis KRÁLÍK V RÁDIU 22/8,00

Vzor smlouvy o úpisu dluhopisů

Financování ukončeno

Společnost Pelikán & Partners s.r.o., provozovatel platformy www.businessraise.cz, není poskytovatelem investičních služeb dle zákona č. 256/2004 Sb., o podnikání na kapitálovém trhu, ani provozovatelem vypořádacího systému dle § 82 a násl. tohoto zákona. Provozovatel platformy www.businessraise.cz není emitentem nabízených korporátních dluhopisů a rovněž není účastníkem případných smluvních vztahů mezi uživateli platformy a nenese jakoukoliv odpovědnost z uzavřených smluv mezi uživateli platformy. V souvislosti s investičními nástroji společnost provádí pouze inzertní činnost.